top of page
ataturk-1690.jpg

"Hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz. Hatta cumhurbaşkanı olabilirsiniz. Fakat sanatkâr olamazsınız." - Mustafa Kemal ATATÜRK

El yapımı su kabağı lamba sayfamıza hoş geldiniz!

 

Biz su kabaklarından eşsiz ve güzel lambalar yaratmak için bir araya gelen iki tutkulu sanatçıyız.

 

Yolculuğumuz, su kabaklarının güzelliğini ve çok yönlülüğünü keşfettiğimizde başladı. Eşsiz şekilleri ve dokuları bizi büyüledi ve onları her odaya sıcaklık ve güzellik getirecek baş döndürücü lambalara dönüştürebileceğimizi fark ettik.

 

Bu fikirle ilk kabak lambamızı yaratmaya başladık. Lambayı doğru olana kadar oymak, boyamak ve bitirmek için harcanan birçok saatle bir aşk emeğiydi. Ama onu ilk kez işlevsel hale getirdiğimizde, amacımızı bulduğumuzu biliyorduk.

 

O zamandan beri, her biri benzersiz ve türünün tek örneği olan su kabaklarından güzel lambalar yaratmaya devam ettik. Lambalarımızın işlevsel nesnelerden daha fazlası olduğuna, onları görenlere neşe ve ilham veren sanat eserleri olduğuna inanıyoruz.

 

Özümüzde, sürdürülebilirlik ve çevresel sorumluluk konusunda tutkuluyuz. Mümkün olduğunca doğal malzemeler kullanmaya çalışıyor ve lambalarımızın yerel kaynaklı, sürdürülebilir bir şekilde yetiştirilen su kabaklarından yapıldığını söylemekten gurur duyuyoruz.

 

Ayrıca yerel toplumu desteklemeye kararlıyız. Lambalarımızı satın alarak sadece küçük işletmemizi desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda kullandığımız su kabaklarını yetiştiren ve satan çiftçilere ve zanaatkarlara da destek oluyorsunuz.

 

Doğanın güzelliğinden ve zanaatkar arkadaşlarımızın yaratıcılığından sürekli ilham alıyoruz. El yapımı kabak lambalarına olan tutkumuzu sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyor ve bu yolculukta bize katılmanızı umuyoruz.

 

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve yakında sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.

bottom of page